TinyMCE Node Picker - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Enabled tabs
sv: Aktiverade tabbar

en: Menu
sv: Meny

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Select which tabs should be visible in the Node picker dialog.
sv: Välj vilka tabbar som skall vara aktiverade i Node Picker-dialogen.

en: Settings for the Node picker module.
sv: Inställningar för Node Picker-modulen.

en: Nodes
sv: Noders

en: A node picker for the tinymce wysiwyg editor that inserts links into the editor.
sv: En nodväljare för TinyMCE WYSIWYG-editorn för att skapa länkar.

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: The link cannot be inserted because the parent window cannot be found.
sv: Länken kan inte skapas då det öppnande fönstret inte kan hittas.

en: Insert link to internal content
sv: Skapa länkar till internt innehåll
