CiviCRM 3.2 - en to ca translation catalogue (1132 entries)

en: "Privacy flag: Do Not Phone"
ca: Marca de privacitat: No truquis per telèfon

en: %1 - Option Values
ca: %1 - Valors d'opció

en: %1 Options
ca: Opcions %1

en: %1 is a required field.
ca: %1 és un camp requerit

en: %1 is no longer part of these group(s).
ca: %1 ja no forma part d'aquests grups

en: %count month | %count months
ca[0]: %count mes
ca[1]: %count mesos

en: %count year | %count years
ca[0]: %count any
ca[1]: %count anys

en: (Allowed to login)
ca: (Té permís d'inici de sessió)

en: (bottom of page)
ca: (Part inferior de la pàgina)

en: (display name not available)
ca: (Nom no disponible)

en: (more)
ca: (més)

en: (preferred)
ca: (preferit)

en: (since inception)
ca: (Des de l'Inici)

en: (test)
ca: (Prova)

en: (top of page)
ca: (Part superior de la pàgina)

en: - Contact Fields -
ca: - Camps de contacte -

en: - any group -
ca: - qualsevol grup -

en: - any state/province -
ca: - qualsevol estat/província -

en: - any tag -
ca: - qualsevol etiqueta -

en: - do not import -
ca: - no importis -

en: - select -
ca: - seleccioneu -

en: - select activity type -
ca: - seleccioneu un tipus d'activitat -

en: - select group -
ca: -seleccioneu un grup-

en: - type first letter(s) -
ca: - Introduiu les primeres lletres -

en: -- select --
ca: - Seleccioneu -

en: -select-
ca: -selecciona-

en: << Disable
ca: << Deshabilita

en: << Go Back
ca: << Tornar

en: << Previous
ca: << Previ

en: << Remove
ca: << Esborra

en: A group of contacts
ca: Un grup de contactes

en: A profile
ca: Un perfil

en: A set of custom data fields
ca: Un conjunt de camps de dades personalitzades

en: A valid file must be uploaded.
ca: S'ha de carregar un fitxer vàlid.

en: ACL Name
ca: Nom ACL

en: ACL Role
ca: Rol ACL

en: API URL
ca: URL de l'API

en: Access Control
ca: Control d'accés

en: Acl Table
ca: Taula Acl

en: Actions
ca: Accions

en: Active?
ca: Actiu?

en: Activities
ca: Activitats

en: Activity
ca: Activitat

en: Activity Date
ca: Data de l'Activitat

en: Activity Links
ca: Enllaços d'activitat

en: Activity Medium
ca: Medi d'activitat

en: Activity Status
ca: Estat d'activitat

en: Activity Subject
ca: Assumpte d'activitat

en: Activity Type
ca: Tipus d'activitat

en: Add >>
ca: Afegeix >>

en: Add BCC
ca: Afegeix Còpia oculta a:

en: Add CC
ca: Afegeix Còpia a:

en: Add More
ca: Afegir més

en: Add To
ca: Afegir

en: Add this contact to one or more groups...
ca: Afegeix aquest contacte a un o més grups...

en: Add your custom field(s) to this profile as profile fields.
ca: Afegiu el camp(s) personalitzat(s) a aquest perfil com a camps del perfil.

en: Add your field(s) this custom field group.
ca: Afegeixi el seu camp(s) a aquest grup de camps personalitzats.

en: Add-on Code
ca: Codi per afegir

en: Added
ca: Afegit

en: Added (by %1)
ca: Afegit (per %1)

en: Added By
ca: Afegit per

en: Address
ca: Adreça

en: Address Fields
ca: Camps d'adreça

en: Address Name
ca: Nom de l'Adreça

en: Addt'l Address 1
ca: Adreça addicional 1

en: Addt'l Address 2
ca: Adreça addicional 2

en: Adjust Pledge Payment Schedule
ca: Ajustar Calendari del Compromís de Pagament

en: Adjust Pledge Payment Schedule?
ca: Ajustar l'Horari de compromís de pagament?

en: Adjust Total Pledge Amount
ca: Ajustar la Quantitat Total del Compromís de Pagament

en: Adjust Total Pledge Amount?
ca: Ajustar el Total del compromís de pagament?

en: Administer
ca: Adnministra

en: Administer CiviCRM
ca: Administreu CiviCRM

en: Advanced Search
ca: Búsqueda avançada

en: Age
ca: Edat

en: All
ca: Tot

en: All Custom Groups
ca: Tots els grups personalitzats

en: All Events
ca: Tots els esdeveniments

en: All Groups
ca: Tots els grups

en: All Profiles
ca: Tots els perfils

en: Amount Granted
ca: Import Concedit

en: Amount Requested
ca: Quantitat Demanada

en: Any Role
ca: Qualsevol Rol

en: Are you sure you want to add %1 back into %2?
ca: Esteu segur de voler afegir %1 altre cop dins %2?

en: Are you sure you want to confirm subscription for %1?
ca: Esteu esgur de voler confirmar la vostra subscripció a %1?

en: Are you sure you want to delete the contact record and all related information for <strong>%1</strong>?
ca: Esteu segur de voler eliminar el registre de contacte i tota la informació relacionada per a <strong>%1</strong>?

en: Are you sure you want to delete the note '%1'?
ca: Esteu segur de voler esborrar aquesta etiqueta?

en: Are you sure you want to detach this case from Activity?
ca: Esteu segur que voleu separar aquest cas de l'Activitat?

en: Are you sure you want to disable this ACL Role Assignment?
ca: Teniu seguretat de voler deshabilitar aquesta assignació de Rol ACL?

en: Are you sure you want to disable this ACL?
ca: Teniu seguretat de voler inhabilitar aquest ACL?

en: Are you sure you want to disable this Option?
ca: Teniu seguretat de voler deshabilitar aquesta Opció?

en: Are you sure you want to disable this location type?
ca: Teniu seguretat de deshabilitar aquest tipus de localització?

en: Are you sure you want to disable this relationship type?
ca: Teniu seguretat de voler deshabilitar aquest tipus de relació?

en: Are you sure you want to remove %1 from %2?
ca: Esteu segur de voler eliminar %1 de %2?

en: Are you sure you want to unsubscribe from %1?
ca: Esteu segur de voler-vos donar de baixa de %1?

en: Assign Users to Roles
ca: Assigna usuaris als rols

en: Assigned To
ca: Assignat a

en: Associated Multi-Org Group
ca: Grup Multi-organització associat

en: Authentication?
ca: Autentificació?

en: Available Countries
ca: Països disponibles

en: Available States and Provinces
ca: Estats i províncies disponibles

en: BCC
ca: CCo

en: Backup Database
ca: Fes una còpia de seguretat de la base de dades

en: Billing Mode
ca: Mètode de facturació

en: Birth Date
ca: Data de naixement

en: Both
ca: Ambdós

en: Button URL
ca: URL del botó

en: CMS User
ca: Usuari CMS

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Cancel Date
ca: Data de Cancel.lació

en: Cancelled Date
ca: Data de Cancel.lació

en: Case Status
ca: Estat del Cas

en: Case Status %2 %1
ca: Estat del Cas %2 %1

en: Case Type
ca: Tipus de Cas

en: Case Type %1
ca: Tipus de Cas %1

en: Change Date
ca: Data de canvi

en: Change Log
ca: Canvia el registre

en: Change Log:
ca: Canvia el registre:

en: Changed By
ca: Canviar per:

en: Check Number
ca: Verificar Número

en: Check this box if the first row of your file consists of field names (Example: 'Contact ID', 'Amount').
ca: Marca aquesta casella si la primera fila del teu fitxer conté els noms dels camps (p.ex: 'Nom' ,  'Cognoms' , 'Data Naixament')

en: Check this box if you want to give users the option to submit payment offline (e.g. mail in a check, call in a credit card, etc.).
ca: Marqueu aquesta casella si vol donar-li als usuaris l'opció de pagament fora de línia (per exemple, enviar per correu un xec, trucar per pagar amb targeta de crèdit, etc.).

en: Check this box to enter payment information. You will also be able to generate a customized receipt.
ca: Marqueu aquesta casella per especificar dades de facturació. També serà capaç de generar un rebut personalitzat.

en: CheckBox
ca: Casella de selecció

en: Checkout with Google
ca: Comanda amb Google

en: Checkout with PayPal
ca: Comanda amb PayPal

en: City
ca: Localitat

en: CiviCRM Contact Search
ca: Cerca de Contacte CiviCRM

en: CiviCRM Home
ca: Pàgina inicial de CiviCRM

en: CiviCRM Profile
ca: Perfil CiviCRM

en: CiviCRM Profile Field
ca: Camp de perfil CiviCRM

en: CiviCRM Profile Group
ca: Perfil de Grup CiviCRM

en: CiviCRM Resource URL
ca: URL de recursos CiviCRM

en: Class
ca: Classe

en: Click the Google Checkout button to continue.
ca: Feu clic al botó de Comanda Google per continuar.

en: Click the PayPal button to continue.
ca: Fes clic al botó PayPal per continuar.

en: Collapse Display
ca: Col·lapsa la visualització

en: Comment
ca: Comentari

en: Complete Date
ca: Data completa

en: Complete Date and Time
ca: Data i Hora completes

en: Completed
ca: Completat

en: Configure
ca: Configurar

en: Contact
ca: Contacte

en: Contact %%StatusMessage%%
ca: %%StatusMessage%% de Contacte

en: Contact Group
ca: Grup de contactes

en: Contact ID
ca: ID del Contacte

en: Contact Id
ca: Id del Contacte

en: Contact Page
ca: Pàgina de Contacte

en: Contact Search
ca: Buscar Contacte

en: Contact Source
ca: Contacta la Font

en: Contact Sub Type
ca: Sub tipus de contacte

en: Contact Type
ca: Tipus de Contacte

en: Contact Type A
ca: Contacte Tipus A

en: Contact Type B
ca: Contacte Tipus B

en: Contact is Deceased
ca: El contacte és difunt

en: Contact's Groups
ca: Grups del Contacte

en: Contacts
ca: Contactes

en: Continue
ca: Continua

en: Continue >>
ca: Continua >>

en: Contribution Amount
ca: Quantitat de Contribució

en: Contribution ID
ca: ID de Contribució

en: Contribution Page - %1
ca: Pàgina de Contribució - %1

en: Contribution Type
ca: Tipus de contribució

en: Contribution Type - %1
ca: Tipus de Contribució - %1

en: Contributions
ca: Contribucions

en: Contributions made in honor of %1
ca: Les contribucions fetes en honor a %1

en: Copy of
ca: Còpia de

en: Could not find valid payment processor for this page
ca: No s'ha trobat el processador de pagament vàlid per a aquesta pàgina

en: Could not move custom file to custom upload directory
ca: No he pogut moure el fitxer pesonalitzat al directori personalitzat de càrrega

en: Counted
ca: Comptat

en: Country
ca: País

en: County
ca: Comarca

en: Create
ca: Crea

en: Create Date
ca: Data de Creació

en: Created
ca: Creat

en: Created By
ca: Creat Per

en: Criteria
ca: Criteris

en: Cumulative
ca: Acumulatius

en: Current Employer
ca: Lloc de treball actual

en: Current Groups
ca: Grups Actuals

en: Current Relationships
ca: Relacions Actuals

en: Custom %1 is a required field if %1 is of type Customized.
ca: El Camp %1 és un camp requerit si %1 és del tipus Personalitzat.

en: Custom Addressee
ca: Destinatari personalitzat

en: Custom Data
ca: Dades personalitzades

en: Custom Data Fields
ca: Camp de dades personaolitzades

en: Custom Email Greeting
ca: Salutació d'email personalitzada

en: Custom Files
ca: Fitxers personalitzats

en: Custom Group
ca: Grup personalitzat

en: Custom Postal Greeting
ca: Salutació postal personalitzada

en: Custom Templates
ca: Plantilles personalitzades

en: Customized
ca: Personalitzat

en: Date
ca: Data

en: Date Deceased
ca: Data de defunció

en: Date Pending
ca: Pendent des de

en: Date Removed
ca: Data d'eliminació

en: Date Sent
ca: Data d'enviament

en: Date and Time
ca: Data i hora

en: Date:
ca: Data:

en: Debugging
ca: Depuració

en: Deceased Date
ca: Data de defunció

en: Default Country
ca: País per defecte

en: Default Currency
ca: Moneda per defecte

en: Default Option?
ca: Opció per defecte?

en: Default Value
ca: Valor per defecte

en: Default?
ca: Per defecte?

en: Delete
ca: Esborra

en: Delete %1 Type
ca: Eliminar Tipus %1

en: Delete ACL
ca: Esborra ACL

en: Delete ACL Role Assignment
ca: Esborra una assignació de Rol ACL

en: Delete Activity
ca: Esborra l'Activitat

en: Delete Case
ca: Eliminar el Cas

en: Delete Contacts
ca: Esborra Contactes

en: Delete Custom Field
ca: Esborra el camp personalitzat

en: Delete Event Template
ca: Esborrar Plantilla d'Esdeveniment

en: Delete Group
ca: Esborra el grup

en: Delete Location Type
ca: Esborra un tipus de localització

en: Delete Mapping
ca: Esborra un mapatge

en: Delete Option
ca: Esborra l'opció

en: Delete Option Value
ca: Esborra el valor d'opció

en: Delete Reletionship Type
ca: Esborra un tipus de relació

en: Delete Tag
ca: Esborra una etiqueta

en: Deny
ca: Denega

en: Description
ca: Descripció

en: Description:
ca: Descripció:

en: Detach Activity From Case
ca: Separar una Activitat del Cas.

en: Details
ca: Detalls

en: Disable
ca: Deshabilita

en: Disable %1
ca: Desactivar %1

en: Disable ACL
ca: Inhabilita ACL

en: Disable ACL Role Assignment
ca: Deshabilita una assignació de Rol ACL

en: Disable Location Type
ca: Deshabilita un tipus de localització

en: Disable Option
ca: Dehabilita l'opció

en: Disable Option Value
ca: Deshabilita el valor d'opció

en: Disable Relationship Type
ca: Dehabilita un tipus de relació

en: Display Backtrace
ca: Mostra el traçat invers

en: Display Name
ca: Visualitza el nom

en: Do Not Email
ca: No enviïs correu electrònic

en: Do Not Mail
ca: No enviïs correu

en: Do Not Phone
ca: No truquis per telèfon

en: Do Not Trade
ca: No vol intercanvi

en: Do you really want to remove this Smart Group?
ca: Realment vols esborar aquest Grup Intel·ligent?

en: Domain Information Page
ca: Pàgina d'informació del domini

en: Donation Amount
ca: Import de les Donacions

en: Donation Count
ca: Comptador de Donacions

en: Done
ca: Fet

en: Done with Preview
ca: Acabada la previsualització

en: Due Date
ca: Data de Venciment

en: Duplicate Import Mapping Name
ca: Duplica el nom del Mapatge d'Importació

en: Duration
ca: Duració

en: Duration Interval
ca: Interval de Durada

en: Duration Unit
ca: Unitat de Durada

en: Edit
ca: Edita

en: Edit %1
ca: Edita %1

en: Edit ACL
ca: Edita ACL

en: Edit ACL Role Assignment
ca: Edita una assignació de Rol ACL

en: Edit Event Template
ca: Editar Plantilla d'Esdeveniments

en: Edit Group
ca: Edita un grup

en: Edit Location Type
ca: Edita un tipus de localització

en: Edit Mapping
ca: Edita un mapatge

en: Edit Option
ca: Edita una opció

en: Edit Option Value
ca: Edita el valor d'opció

en: Edit Relationship Type
ca: Edita un tipus de relació

en: Edit Rule
ca: Edita una regla

en: Edit Tag
ca: Edita una etiqueta

en: Edit Tags
ca: Edita etiquetes

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Greeting
ca: Salutació d'email personalitzada

en: Email Sent
ca: Correu electrònic enviat

en: Email is not valid.
ca: El correu electrònica no és vàlid

en: Email on hold - generally due to bouncing.
ca: Email en espera - Normalment degut als rebots.

en: Email will NOT be sent to %count contact. | Email will NOT be sent to %count contacts.
ca[0]: L'email NO s'enviarà a %count contacte.
ca[1]: L'email NO s'enviarà a %count contactes.

en: Enable
ca: Habilita

en: Enable %1
ca: Activar %1

en: Enable >>
ca: Habilita >>

en: Enable ACL
ca: Habilita ACL

en: Enable ACL Role Assignment
ca: Habilita una assignació de Rol ACL

en: Enable Debugging
ca: Habilita la depuració

en: Enable Location Type
ca: Habilita un tipus de localització

en: Enable Option
ca: Habilita l'opció

en: Enable Option Value
ca: Habilita el valor d'opció

en: Enable Relationship Type
ca: Habilita un tipus de relació

en: Enabled?
ca: Habilitat?

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Ends
ca: Finalitza

en: Enter a name and description for your Saved Search
ca: Introduiu un nom i una descripció per a la vostra Cerca Desada

en: Enter a valid URL
ca: Introdueix una URL vàlida

en: Enter a valid Website.
ca: Introduiu un lloc web vàlid

en: Enter the case subject
ca: Introduïu l'assumpte del Cas

en: Entity Table
ca: Taula d'entitat

en: Event End Date
ca: Data de Finalització de l'Esdeveniment

en: Event Start Date
ca: Data de Començament de l'Esdeveniment

en: Event Title
ca: Títol de l'Esdeveniment

en: Every
ca: Cada

en: Everyone
ca: Tothom

en: Example: If you enter a payment of 60 when the scheduled amount is 50, the next scheduled payment is adjusted to 40.
ca: Exemple: Si introduïu un pagament de 60 quan l'import programat és de 50, el següent pagament programat és ajustat a 40.

en: Example: If you enter a payment of 60 when the scheduled amount is 50, the total pledge amount will be increased by 10.
ca: Exemple: Si introduïu un pagament de 60 quan l'import programat és 60, la quantitat donada total serà augmentada en 10.

en: Exclude
ca: Excloure

en: Exclude Group(s)
ca: Exclou els grups

en: Expires
ca: Expira

en: Export Contacts
ca: Exporta els Contactes

en: External Id
ca: Id Externa

en: External Identifier
ca: Identificador extern

en: Fatal Error Handler
ca: Gestionador d'error fatal

en: Fatal Error Template
ca: Plantilla d'error fatal

en: Fee Label
ca: Etiqueta de Costos

en: Field Help
ca: Ajuda del camp

en: Field Label
ca: Etiqueta de Camp

en: Field Name
ca: Nom de camp

en: File
ca: Fitxer

en: File size should be less than %1 MBytes (%2 bytes)
ca: La grandària del fitxer hauria de ser menys de %1 MBytes (%2 bytes)

en: Files to be imported must be in the 'comma-separated-values' format (CSV). Most applications will allow you to export records in CSV format. Consult the documentation for your application if you're not sure how to do this.
ca: Arxius a importar ha d'estar en el format (CSV) 'valors separats per comes'. La majoria de les aplicacions li permetrà exportar registres en format CSV. Consulteu la documentació de la seva aplicació si no estàs segur de com fer això.

en: Fill
ca: Omple

en: Find Contacts
ca: Troba Contactes

en: Find...
ca: Troba...

en: First Name
ca: Primer nom

en: First row contains column headers
ca: La primera columna conté les capçaleres de les columnes

en: Fixed Period Start Day
ca: Dia d'Inici del Període Fixat

en: Footer Message
ca: Missatge del Peu de Pàgina

en: Footer Text
ca: Text del Peu de Pàgina

en: Force Secure URLs (SSL)
ca: Força URL segurs (SSL)

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Frequency Interval
ca: Interval de freqüència

en: Frequency Unit
ca: Unitat de freqüència

en: Full Name
ca: Nom Complet

en: Full-text Search
ca: Cerca avançada

en: Fuzzy
ca: Comfus

en: Gender
ca: Gènere

en: Global Settings
ca: Paràmetres globals

en: Grant
ca: Atorga

en: Grant Due Date
ca: Data de Venciment de la Subvenció

en: Grant Status
ca: Estat de la Subvenció

en: Grant Type
ca: Tipus de Subvenció

en: Group
ca: Grup

en: Group Listings
ca: Llistats de grups

en: Group Name
ca: Nom del Grup

en: Group(s)
ca: Grup(s)

en: Groups
ca: Grups

en: Help Post
ca: Ajuda Post

en: Help Pre
ca: Ajuda Pre

en: Honor First Name and Last Name OR an email should be set.
ca: El Nom y cognoms O un correu electrònic ha de ser establert.

en: Honor Type
ca: Tipus d'Honor

en: Honor name like - '%1'
ca: Nom d'Honor com - '%1'

en: Household
ca: Llar

en: Household Name
ca: Nom de la llar

en: I will send payment by check
ca: Enviaré el Pagament per Xec

en: If you are composing HTML-formatted messages, you may want to enable a WYSIWYG editor (Administer CiviCRM &raquo; Global Settings &raquo; Site Preferences).
ca: Si esteu redactant missatges formatats en HTML, potser voleu activar un editor WYSIWYG (Administra CiviCRM &raquo; Paràmetres globals &raqui; Configuració del Lloc).

en: Image
ca: Imatge

en: Image URL
ca: URL de la Imatge

en: Image Upload URL
ca: URL de càrrega d'imatges

en: Image Url
ca: URL imatge

en: Images
ca: Imatges

en: Import
ca: Importa

en: Import Data File
ca: Fitxer de dades per importar

en: Import File Format
ca: Format de Fitxer d'Importació

en: Import Now >>
ca: Importa ara >>

en: Import has completed successfully.
ca: La importació s'ha completat satisfactioriamente.

en: Import mode
ca: Manera d'importació

en: In Date
ca: Data d'entrada

en: In Honor Of
ca: En honor de

en: Inactive Relationships
ca: Relacions inactives

en: Include
ca: Incloure

en: Include Group(s)
ca: Inclou els Grups

en: Include Profile
ca: Incloeu Perfil

en: Include the data fields used for contact 'matching' based on your configured <strong>Strict Duplicate Matching</strong> rules. For the default duplicate matching rules, you would include a column in each row with the contributors' Email Address.
ca: Inclogui els camps de dades usades per 'Coincidències' de contactes basats en la seva regles configurades de <strong> Coincidències de Duplicats </ strong>. Per a les regles de coincidències de duplicats per defecte, hauria d'incloure una columna a cada fila amb l'adreça de correu electrònic dels contribuents.

en: Individual
ca: Individu/a

en: Inline
ca: En línia

en: Input file must be in CSV format
ca: El fitxer d'importació ha d'estar en format CSV

en: Insert Tokens
ca: Inserir 'Tokens'

en: Installments
ca: Quotes

en: Integer
ca: Enter

en: Internal Contact ID
ca: Identificador intern de contacte

en: Introductory Message
ca: Missatge Introductori

en: Invalid default value for country.
ca: Valor per defecte invàlid per al país.

en: Invoice ID
ca: ID de la factura

en: Is Deceased
ca: Difunt

en: Is Pay Later
ca: És Pagar més Tard

en: Job Title
ca: Posició laboral

en: Join Date
ca: Data d'Entrada

en: Joining these group(s) is pending confirmation by this contact.
ca: La inclusió en aquests grups està pendent de confirmació per part d'aquest contacte.

en: Label
ca: Etiqueta

en: Last Modified
ca: Darrera modificació

en: Last Name
ca: Cognom

en: Latitude
ca: Latitud

en: Legacy Encoding
ca: Codificació heretada

en: Legal Identifier
ca: Identificador legal

en: Legal Name
ca: Nom legal

en: Level
ca: Nivell

en: Line Number
ca: Número de línia

en: Load Mapping
ca: Carrega el Mapatge

en: Localization
ca: Localització

en: Location
ca: Lloc

en: Location Type
ca: Tipus de localització

en: Logo
ca: Logotip

en: Longitude
ca: Longitud

en: Mailer Batch Limit
ca: Límit de processament per lots del servidor de correu

en: Mailing Label Format
ca: Format d'etiqueta de correu

en: Manage
ca: Gestiona

en: Manage ACL Roles
ca: Gestiona els rols ACL

en: Map
ca: Mapa

en: Map Contact
ca: Mapa de Contacte

en: Map Provider
ca: Proveïdor de mapatge

en: Mapper for Field %1
ca: Mapejador per al Camp %1

en: Mapping Option
ca: Opció de mapatge

en: Mapping Type
ca: Tipus de mapatge

en: Mapping and Geocoding
ca: Mapatge i Geocodificació

en: Mask
ca: Màscara

en: Match Fields
ca: Concorda els camps

en: Maximum Amount
ca: Quantitat Màxima

en: Meeting
ca: Reunió

en: Membership
ca: Membresia

en: Membership Status
ca: Estat de a Membresía

en: Membership Types
ca: Tipus de Membresía

en: Memberships
ca: Adhesions

en: Message
ca: Missatge

en: Method
ca: Mètode

en: Middle Name
ca: Segon nom

en: Minimum Amount
ca: Quantitat Mínima

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Missing required fields
ca: Camps requerits faltants

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Modified Date
ca: Data modificada

en: Module
ca: Mòdul

en: Money
ca: Diner

en: Month and Year
ca: Mes i any

en: Multi-Select
ca: Multi-Selecció

en: Multiple Choice Options
ca: Opcions d'elecció múltiple

en: NOTE: Alternatively, you can enable the <strong>Pay Later</strong> option below without setting up a payment processor. All users will then be asked to submit payment offline (e.g. mail in a check, call in a credit card, etc.).
ca: NOTA: Alternativament, pot activar l'opció inferior <strong> Pagar Més Tard </ strong> sense confifurar un processador de pagaments. Es demanarà a tots els usuaris que introdueixin un pagament fora de línia (per exemple, enviar per correu un xec, trucar per pagar amb targeta de crèdit, etc.).

en: Name
ca: Nom

en: Name A B
ca: Nom A B

en: Name B A
ca: Nom B A

en: Name already exists in Database.
ca: El nom ja existeix a la base de dades

en: Name can only consist of alpha-numeric characters
ca: Un nom sols pot consistir de caràcters alfanumèrics

en: Name is required to save Import Mapping
ca: Es requereix un nom per desat el Mapatge d'Importació

en: New %1
ca: Nou %1

en: New Case
ca: Nou Cas

en: New Contact
ca: Contacte nou

en: New Note
ca: Nota Nova

en: New relationship record(s) created: %1.
ca: Nou(s) registre(s) de relació creat(s): %1

en: Nick Name
ca: Àlies

en: Nickname
ca: Àlies

en: No data available for this contact. Please check city/state/zipcode
ca: No hi ha informació disponible per a aquest contacte. Si us plau comproveu municipi/província/codi postal

en: No matching memberships found.
ca: No hi ha membres en resultats.

en: No modifications have been logged for this contact.
ca: No s'han registrat modificacions per a aquest contacte.

en: Not a CMS User
ca: No és usuari CMS

en: Note
ca: Nota

en: Note(s)
ca: Nota(es)

en: Number of selected contacts: %1
ca: Nombre de contactes seleccionats: %1

en: OK
ca: D'acord

en: Object Table
ca: Taula d'objecte

en: On Hold
ca: Pendent

en: Oops. The membership you're trying to renew appears to be invalid. Contact your site administrator if you need assistance. If you continue, you will be issued a new membership.
ca: Oops. La membresia que intenta renovar sembla no ser vàlida. Contacteu l'administrador del portal si necessita suport. Si decidiu continuar, se li assignarà una nova membresia

en: Operation
ca: Operació

en: Option Group?
ca: Opció de grup?

en: Option Grouping Name
ca: Nom de l'agrupació d'opcions

en: Option Label
ca: Etiqueta d'opció

en: Option Value
ca: Valor de l'opció

en: Options Per Line
ca: Opcions per línia

en: Organization
ca: Organització

en: Organization Name
ca: Nom de l'organització

en: Other
ca: Altres

en: Out Date
ca: Data de sortida

en: Owner Entity Table
ca: Propietari de la Taula Entitat

en: Pager
ca: Busca

en: Paid By
ca: Pagada pel

en: Paid Event
ca: Pagament d'Esdeveniments

en: Parent Entity Table
ca: Taula Primària Entitat

en: Participant ID
ca: ID del Participant

en: Participant Listing
ca: Llistat de Participants

en: Participant Role
ca: Rol del Participant

en: Participant Status
ca: Estat del Participant

en: Password
ca: Paraula clau

en: Past Groups
ca: Grups Antics

en: Pay Later Receipt
ca: Rebut de Pagament Més Tard

en: Pay Later Text
ca: Text Pagar Més Tard

en: Payment ID
ca: ID del Pagament

en: Payment Processor
ca: Processador de pagaments

en: Payment Status
ca: Estat del Pagament

en: Pending
ca: Pendent

en: Pending (by %1)
ca: Pendent (per %1)

en: Pending Subscriptions
ca: Subscripcions Pendents

en: Pending from approval
ca: Pendent d'Aprovació

en: Pending from waitlist
ca: Pendents de llista d'espera

en: Period
ca: Període

en: Period Type
ca: Tipus de Període

en: Phone
ca: Telèfon

en: Phone Call
ca: Trucada de telèfon

en: Phone Number
ca: Número de telèfon

en: Phone Type
ca: Tipus de telèfon

en: Please assign this permission to a Role.
ca: Sisplau assigneu els permissos a un Rol

en: Please enter a valid Credit Card Number
ca: Si us plau, Introdueix un Número de Targeta de Crèdit Vàlid.

en: Please enter a valid Credit Card Verification Number
ca: Si us plau, Introdueix un Número de Verificació de Targeta de Crèdit Vàlid.

en: Please enter a valid list of comma delimited email addresses
ca: Si us plau, introdueix una llista vàlida d'adreces de Correu Electrònic separada per comes

en: Please enter a valid money value (e.g. %1).
ca: Si us plau, introdueix un valor monetari vàlid (p.e. %1).

en: Please enter a valid number value.
ca: Sisplau entreu un valor numèric vàlid.

en: Please select a Group (or ALL Groups).
ca: Sisplau assigneu un Grup (o TOTS els Grups).

en: Please select a Profile (or ALL Profiles).
ca: Sisplau seleccioneu un Perfil (o TOTS els Perfils).

en: Please select a contact or create new contact
ca: Si us plau, seleccioneu un contacte vàlid o creeu-ne un de nou.

en: Please select a set of Custom Data (or ALL Custom Data).
ca: Sisplau seleccioneu un conjunt de Dades Personalitzades (o TOTES les Dades Personalitzades).

en: Please select a valid contact or create new contact
ca: Si us plau, seleccioneu un contacte vàlid o creeu-ne un nou.

en: Please select a valid payment status before updating.
ca: Si us plau, seleccioneu un estat de pagament vàlid abans d'actualitzar.

en: Pledge Amount
ca: Quantitat del Compromís de Pagament

en: Pledge ID
ca: ID de Compromís

en: Pledge Made
ca: Compromís de Pagament Fet

en: Pledge Status
ca: Estat del Compromís de Pagament

en: Position
ca: Càrrec

en: Post-form Help
ca: Ajuda post-formulari

en: Postal
ca: Correu Postal

en: Postal Code
ca: Codi Postal

en: Postal Greeting
ca: Salutació postal personalitzada

en: Pre-form Help
ca: Ajuda pre-formulari

en: Preferred Communication Method
ca: Mètode de comunicació preferit

en: Preferred Mail Format
ca: Format de correu preferit

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Preview Custom Data
ca: Previsualitza les dades personalitzades

en: Primary
ca: Primari

en: Privacy
ca: Privacitat

en: Privacy flag: Do Not Email
ca: Marca de privacitat: No envieu correu electrònic

en: Profile
ca: Perfil

en: Project Owner ID
ca: ID del Propietari del Projecte

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Provider Key
ca: Clau del proveïdor

en: Radio
ca: Botó d'opció

en: Rationale
ca: Justificació

en: Reason
ca: Motiu

en: Receipt Message
ca: Missatge del Rebut

en: Recipient(s)
ca: Destinataris

en: Record Activity for Contacts
ca: Registra una Activitat per als Contactes

en: Recurring Payments URL
ca: URL de pagaments recurrents

en: Refer to the online documentation for more details on creating %1 and %2.
ca: Reviseu la documentació en línia per obtenir més detalls sobre com crear %1 y %2.

en: Regarding
ca: Observant

en: Registration Date
ca: Data de Registre

en: Rejoin Group
ca: Torna a unir-lo al grup

en: Relationship Label-A to B
ca: Etiqueta de relació-A a B

en: Relationship Label-B to A
ca: Etiqueta de relació-B a A

en: Relationship Status
ca: Estat de la relació

en: Relationship Type
ca: Tipus de relació

en: Relationship record(s) not created - duplicate of existing relationship: %1.
ca: Registre(s) de relació no creat(s) - duplicat de relació existent: %1

en: Relationship record(s) not created due to invalid target contact type: %1.
ca: Registre(s) de relació no creat(s) per causa de tipus de contacte objectiu invàlid: %1

en: Relationships
ca: Relacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Removed
ca: Esborrat

en: Removed (by %1)
ca: Eliminar (per %1)

en: Required?
ca: Requerit?

en: Reserved?
ca: Reservat?

en: Responsible
ca: Responsable

en: Responsible Entity Table
ca: Responsable de la Taula Entitat

en: Revoke
ca: Revoca

en: Role
ca: Rol

en: SMS Sent
ca: SMS enviat

en: SMTP Port
ca: Port SMTP

en: SMTP Server
ca: Servidor SMTP

en: SMTP Username
ca: Usuari SMTP

en: Save
ca: Desa

en: Save Matching Contact
ca: Desa el contacte concordant

en: Save and New
ca: Desa i crea'n un de nou

en: Save as a new field mapping
ca: Desa com a nou camp de mapatge

en: Save this field mapping
ca: Desa aquest camp de mapatge

en: Saved Search
ca: Cerca desada

en: Scheduled
ca: Programat

en: Search
ca: Cerca

en: Search Builder
ca: Construïdor de búsquedes

en: Search Results
ca: Resultats de la búsqueda

en: Select
ca: Selecció

en: Select 'New Saved Search' from the '- more actions -' drop-down menu and click 'Go'
ca: Seleccioneu "Nova cerca desada" del menú desplegable "- més accions -" i cliqueu "Endavant"

en: Select Country
ca: Selecciona el País

en: Select Date
ca: Selecciona la data

en: Select Group
ca: Selecciona Grups

en: Select State/Province
ca: Selecciona l'Estat/Província

en: Select Tables
ca: Selecciona les Taules

en: Select the appropriate contribution type for this payment.
ca: Seleccioneu el tipus de contribució adequada per a aquest pagament.

en: Select the appropriate type of the case
ca: Seleccioneu el Tipus apropiat per el Cas

en: Select the status for this case
ca: Selecciona l'Estat per a aquest Cas

en: Selected %1 type has been deleted.
ca: Tipus %1 seleccionat ha estat esborrat.

en: Selected %1 type has not been deleted.
ca: El tipus %1 seleccionat no ha estat esborrat.

en: Selected ACL has been deleted.
ca: L'ACL seleccionat a estat esborrat.

en: Selected Entity Role has been deleted.
ca: El Rol d'Entitat seleccionat ha estat esborrat.

en: Selected Location type has been deleted.
ca: El tipus de localització seleccionat ha estat esborrat.

en: Selected Relationship type has been deleted.
ca: El tipus de relació seleccionat ha estat esborrat.

en: Selected option group has been deleted.
ca: El grup d'opció seleccionat ha estat esborrat.

en: Selected option value has been deleted.
ca: El valor d'opció seleccionat ha estat esborrat.

en: Send Email
ca: Envieu correu electrònic

en: Send additional reminders
ca: Enviar recordatoris addicionals

en: Send an Email
ca: Envia un correu electrònic

en: Sent Email Message
ca: Missatge de Correu Electrònic enviat

en: Sent SMS Message
ca: S'ha enviat el missatge SMS

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Settings - Addresses
ca: Configuracions  - Adreces

en: Settings - CiviMail
ca: Configuracions - CiviMail

en: Settings - Enable Components
ca: Configuracions - Habilita els components

en: Settings - Localization
ca: Configuracions - Localització

en: Settings - Mapping Provider
ca: Configuracions - Proveïdor de mapatge

en: Settings - Miscellaneous
ca: Configuracions - Miscel·lània

en: Settings - Payment Processor
ca: Configuraciones - Processador de pagaments

en: Settings - Resource URLs
ca: Configuracions - URL de recursos

en: Sic Code
ca: Codi d'empresa

en: Signature
ca: Signatura

en: Skip
ca: Omet

en: Sort Name
ca: Ordena pel nom

en: Source
ca: Font

en: Source of Contact Data
ca: Font de les dades de contacte

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Start Date - From
ca: Data d'Inici - Desde

en: Starts
ca: Inicia

en: State
ca: Estat

en: State / Province
ca: Estat/Província

en: State/Prov
ca: País/Província

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: Status
ca: Estat

en: Status Details
ca: Detalls de l'Estat

en: Street Address
ca: Adreça

en: Strict
ca: Estricte

en: Subject
ca: Assumpte

en: Submitted Form Values
ca: Valors de formulari enviats

en: Suffix
ca: Sufix

en: Summary
ca: Resum

en: Tab
ca: Pestanya

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Tag(s)
ca: Etiqueta(es)

en: Tagged
ca: Etiquetat

en: Tagged %1
ca: Marcat %1

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Target
ca: Destí

en: Target Entity Table
ca: Destí Taula d'Entitat

en: Task
ca: Tasques

en: Task Class
ca: Classe de Tasca

en: Task Owner ID
ca: ID del Propietari de la Tasca

en: Task Parent
ca: Tasca Pare

en: Task Type
ca: Tipus de Tasca

en: Template Title
ca: Títol de la Plantilla

en: Temporary Files
ca: Fitxers temporals

en: Test-drive
ca: Proveu

en: Text displayed next to the checkbox for the 'pay later' option on the contribution form.
ca: Text que es mostra al costat de la casella de verificació per al 'Pagui Després' al formulari de contribució.

en: TextArea
ca: Àrea de text

en: The %1 '%2' has been saved.
ca: Els %1 '%2' han estat guardats.

en: The Relationship Type has been saved.
ca: El tipus de relació ha estat desat.

en: The attached file has been deleted.
ca: El fitxer adjunt ha estat esborrat

en: The contact record which is linked to the currently logged in user account - '%1' - cannot be deleted.
ca: El registre de contacte està lligat a la compta actualment en ús - '%1' - i no es pot eliminar.

en: The data columns in this import file appear to be different from the saved mapping. Please verify that you have selected the correct saved mapping before continuing.
ca: Les columnes de dades d'aquest fitxer d'importació semblen no ser iguals al mapatge desat. Sisplau verifiqueu que heu seleccionat el mapatge desat correcte abans de continuar.

en: The existing option choices for %1 group are listed below. You can add, edit or delete them from this screen.
ca: Les opcions existents per al grup% 1 estan llistades a sota. Pot afegir, editar o eliminar des d'aquesta finestra.

en: The information below summarizes the results.
ca: La següent informació resumeix els resultats.

en: The next scheduled payment will be adjusted up or down to make up the difference.
ca: El següent pagament programat serà incrementat o reduït per ajustar-se a la diferència.

en: The page you requested is currently unavailable.
ca: La Pàgina que demana no està disponible actualment.

en: The total amount of the pledge will be adjusted up or down to make up the difference. The payment schedule ( amounts / dates for future pending pledge payments ) is not changed.
ca: L'import total del Compromís de pagament s'ha d'ajustar cap amunt o cap avall per fer la diferència. El calendari de pagaments (imports i dates de futures quotes de compromís en espera) no canvia.

en: There are currently no Custom Searches.
ca: No hi ha cap Cerca Personalitzada definida

en: There are currently no Saved Searches. To create a Saved search:
ca: No hi ha cap cerca Desada. Per a crear una nova cerca desada:

en: There are no Notes for this contact. You can <a accesskey="N" href='%1'>add one</a>.
ca: No hi ha notes per a aquest contacte. Podeu <a accesskey="N" href='%1'>afegir-ne una</a>.

en: There are no Relationships entered for this contact.
ca: No s'han introduït relacions per a aquest contacte.

en: There are no Relationships entered for this contact. You can <a accesskey="N" href='%1'>add one</a>.
ca: No s'han introduït Relacions per a aquest contacte. Podeu <a accesskey="N" href='%1'>afegir-ne una</a>.

en: There are no records selected for Print.
ca: No hi ha registres seleccionats per a Imprimir.

en: These records have been filled in with the imported data.
ca: Aquests registres han estat omplerts amb les dades importades.

en: These records have been updated with the imported data.
ca: Aquests registres han estat actualitzats amb les dades importades.

en: These records have not been imported.
ca: Aquests registres no han estat importats.

en: These relationships are Disabled OR have a past End Date.
ca: Aquestes relacions estan desactivades o els ha passat la data de finalització.

en: This contact does not belong to any groups.
ca: Aquest contacte no pertany a cap grup.

en: This contact does not currently belong to any groups.
ca: Ara mateix aquest contacte no pertany a cap grup

en: This may mean the loss of a substantial amount of data, and the action cannot be undone.
ca: Això pot suposar la pèrdua d'una quantitat de dades substancial, i l'acció no es pot desfer.

en: This operation cannot be undone.
ca: Aquesta operació no es pot desfer.

en: This tag will be removed from any currently tagged contacts, and users will no longer be able to assign contacts to this tag.
ca: Aqueta etiqueta s'esborrarà de tots els contactes marcats actuals, i els usuaris deixaran de poder assignar contactes a aquesta etiqueta.

en: Title
ca: Títol

en: To
ca: A

en: Total Selected Contact(s): %1
ca: Total de Contacte(s) Seleccionat(s): %1

en: Tracking
ca: Seguiment

en: Transaction #
ca: Transacció #

en: Transaction Date
ca: Data de Transacció

en: Transaction ID already exists in Database.
ca: La ID de la transacció ja existeix a la base de dades.

en: Type
ca: Tipus

en: Type of Data
ca: Tipus de dades

en: Unique Id
ca: Identificador únic

en: Update
ca: Actualitza

en: Update Smart Group
ca: Actualitza un Grup Intel·ligent

en: Update this field mapping
ca: Actualitza aquest camp de mapatge

en: Upload Data
ca: Carrega les dades

en: Use <a href='%1'>Find</a> or <a href='%2'>Advanced Search</a> form to enter search criteria
ca: Utilitzeu <a href='%1'>Troba</a> o el formulari de <a href='%2'>Cerca avançada</a> per introduir un criteri de cerca

en: Use this search
ca: Utilitza aquesta cerca

en: Used For
ca: Usat per a

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: User Name
ca: Nom d'usuari

en: User Record
ca: Registre d'usuari

en: User and User Admin Only
ca: Únicament l'Usuari i l'Administrador d'Usuaris

en: Users will no longer be able to select this value when adding or editing contact locations.
ca: Els usuaris deixaran de poder seleccionar aquest valor quan afegeixin o editin la localització de contactes.

en: Users will no longer be able to select this value when adding or editing relationships between contacts.
ca: Els usuari deixaran de poder seleccionar aquest valor quan afegeixin i editin relacions entre contactes.

en: Value
ca: Valor

en: Value should be a positive number
ca: El valor ha de ser un numero positiu

en: View
ca: Visiona

en: View Case Record Details
ca: Veure els Detalls del Cas Guardat

en: View Contact
ca: Mostra el contacte

en: View Relationship Type
ca: Visualitza un tipus de relació

en: View and Edit Multiple Choice Options
ca: Visualitza i edita opcions d'elecció múltiple

en: View contact record
ca: Veure Registre de Contacte

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: We could not find a contact id.
ca: No hem pogut trobar un identificador de contacte

en: We could not find your logged in user ID
ca: No hem pogut trobar el vostre identificador d'usuari connectat

en: Web Service URL
ca: URL del servei de web

en: Website
ca: Lloc web

en: Weight
ca: Pes

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Where Clause
ca: Clàsula per localitzar

en: Where Tables
ca: Localització de les Taules

en: With
ca: Amb

en: World Region
ca: Regió del món

en: Year Only
ca: Sols l'any

en: Yes
ca: Sí

en: You are not currently subscribed to any Groups.
ca: Actualment no esteu subscrit a cap Grup.

en: You can <a href="%1">Download Conflicts</a>. You may then review these records to determine if they are actually conflicts, and correct the transaction IDs for those that are not.
ca: Pots <a href="%1"> Descarregar Conflictes </ a>. Pots llavors revisar per determinar si realment hi ha conflictes, i corregir les IDs the transaccions que no ho són.

en: You can <a href="%1">Download Duplicates</a>. You may then review these records to determine if they are actually duplicates, and correct the transaction IDs for those that are not.
ca: Pots <a href="%1"> Descarregar Duplicats </ a>. Després pots revisar per determinar si són realment duplicats, i corregir les ID de les transaccions si no ho són.

en: You can <a href="%1">Download Errors</a>. You may then correct them, and import the new file with the corrected data.
ca: Pots <a href="%1"> Descarregar Errors </ a>. Pots corregir i importar el nou fitxer amb les dades corregides.

en: You can include a column with each contact's <strong>Internal Contact ID</strong>. This is the unique ID assigned by CiviCRM which is displayed at the bottom of the Contact Summary screen - and can be exported.
ca: Pot incloure una columna amb <strong> ID Intern de cada contacte </ strong>. Aquest és l'identificador únic assignat per CiviCRM que es mostra a la part inferior de la pantalla Resum de contacte - i poden ser exportats.

en: You can optionally add this case to someone. Added case will appear in their Contact Dashboard.
ca: Opcionalment, pot assignar aquesta activitat a algú. Les activitats assignades apareixeran en el Panell del Contacte.

en: You do not have permission to access this page
ca: No tens permís per a accedir a aquesta pàgina

en: You do not have the necessary permission to edit this contact.
ca: No teniu els permisos necessaris per a editar aquest contacte.

en: Your %1 contact record has been saved.
ca: El registre del contacte %1 ha estat desat

en: Your changes have been saved.
ca: Els vostres canvis han estat desats.

en: Your subscription to these group(s) is pending confirmation.
ca: La vostra subscripció a aquests grups està pendent de confirmació

en: Your user record does not have a valid email address
ca: El vostre registre d'usuari no té una adreça vàlida de correu electrònic

en: Zip / Postal Code
ca: Codi postal

en: and
ca: i

en: contact does not exist: %1
ca: el contacte no existeix: %1

[ctx: country]
en: Afghanistan
ca: Afganistan

[ctx: country]
en: Africa West, East, Central and Southern
ca: Àfrica Occidental, Oriental, Central i del Sud

[ctx: country]
en: Albania
ca: Albània

[ctx: country]
en: Algeria
ca: Algèria

[ctx: country]
en: America South, Central, North and Caribbean
ca: Amèrica del Sud, Central, Nord Amèrica i el Carib

[ctx: country]
en: American Samoa
ca: Samoa Americana

[ctx: country]
en: Antarctica
ca: Antàrtida

[ctx: country]
en: Antigua and Barbuda
ca: Antigua i Barbuda

[ctx: country]
en: Armenia
ca: Armènia

[ctx: country]
en: Asia-Pacific
ca: Àsia-Pacífic

[ctx: country]
en: Australia
ca: Austràlia

[ctx: country]
en: Austria
ca: Àustria

[ctx: country]
en: Azerbaijan
ca: Azerbaidjan

[ctx: country]
en: Bahamas
ca: Bahames

[ctx: country]
en: Bangladesh
ca: Bangla Desh

[ctx: country]
en: Belarus
ca: Bielorrússia

[ctx: country]
en: Belgium
ca: Bèlgica

[ctx: country]
en: Benin
ca: Benín

[ctx: country]
en: Bolivia
ca: Bolívia

[ctx: country]
en: Bosnia and Herzegovina
ca: Bòsnia i Hercegovina

[ctx: country]
en: Bouvet Island
ca: Illa Bouvet

[ctx: country]
en: Brazil
ca: Brasil

[ctx: country]
en: British Indian Ocean Territory
ca: Territori Britànic de l'Oceà Índic

[ctx: country]
en: Brunei Darussalam
ca: Brunei

[ctx: country]
en: Bulgaria
ca: Bulgària

[ctx: country]
en: Cambodia
ca: Cambodja

[ctx: country]
en: Cameroon
ca: Camerun

[ctx: country]
en: Canada
ca: Canadà

[ctx: country]
en: Cape Verde
ca: Cap Verd

[ctx: country]
en: Cayman Islands
ca: Illes Caiman

[ctx: country]
en: Central African Republic
ca: República Centrefricana

[ctx: country]
en: Chad
ca: Txad

[ctx: country]
en: Chile
ca: Xile

[ctx: country]
en: China
ca: Xina

[ctx: country]
en: Christmas Island
ca: Illa Christmas

[ctx: country]
en: Cocos (Keeling) Islands
ca: Illes Cocos (Keeling)

[ctx: country]
en: Colombia
ca: Colòmbia

[ctx: country]
en: Comoros
ca: Comores

[ctx: country]
en: Congo, The Democratic Republic of the
ca: Congo, República Democràtica del

[ctx: country]
en: Cook Islands
ca: Illes Cook

[ctx: country]
en: Croatia
ca: Croàcia

[ctx: country]
en: Cyprus
ca: Xipre

[ctx: country]
en: Czech Republic
ca: República Txeca

[ctx: country]
en: Côte d'Ivoire
ca: Costa d'Ivori

[ctx: country]
en: Denmark
ca: Dinamarca

[ctx: country]
en: Dominican Republic
ca: República Dominicana

[ctx: country]
en: Ecuador
ca: Equador

[ctx: country]
en: Egypt
ca: Egipte

[ctx: country]
en: Equatorial Guinea
ca: Guinea Equatorial

[ctx: country]
en: Estonia
ca: Estònia

[ctx: country]
en: Ethiopia
ca: Etiòpia

[ctx: country]
en: Europe and Central Asia
ca: Europa i Àsia Central

[ctx: country]
en: Falkland Islands (Malvinas)
ca: Illes Falkland (Malvines)

[ctx: country]
en: Faroe Islands
ca: Illes Fèroe

[ctx: country]
en: Finland
ca: Finlàndia

[ctx: country]
en: France
ca: França

[ctx: country]
en: French Guiana
ca: Guaiana Francesa

[ctx: country]
en: French Polynesia
ca: Polinèsia Francesa

[ctx: country]
en: French Southern Territories
ca: Terres Australs Francesas

[ctx: country]
en: Gambia
ca: Gàmbia

[ctx: country]
en: Georgia
ca: Geòrgia

[ctx: country]
en: Germany
ca: Alemanya

[ctx: country]
en: Greece
ca: Grècia

[ctx: country]
en: Greenland
ca: Groenlàndia

[ctx: country]
en: Grenada
ca: Granada

[ctx: country]
en: Guadeloupe
ca: Guadalupe

[ctx: country]
en: Guinea-Bissau
ca: Guinea Bissau

[ctx: country]
en: Guyana
ca: Guaiana

[ctx: country]
en: Haiti
ca: Haití

[ctx: country]
en: Heard Island and McDonald Islands
ca: Illes Heard i McDonald

[ctx: country]
en: Holy See (Vatican City State)
ca: Santa Seu (Ciutat del Vaticà)

[ctx: country]
en: Honduras
ca: Hondures

[ctx: country]
en: Hungary
ca: Hongria

[ctx: country]
en: Iceland
ca: Islàndia

[ctx: country]
en: India
ca: Índia

[ctx: country]
en: Indonesia
ca: Indonèsia

[ctx: country]
en: Iran, Islamic Republic of
ca: Iran, República Islàmica de l'

[ctx: country]
en: Ireland
ca: Irlanda

[ctx: country]
en: Isle of Man
ca: Illa de Man

[ctx: country]
en: Italy
ca: Itàlia

[ctx: country]
en: Japan
ca: Japó

[ctx: country]
en: Jordan
ca: Jordània

[ctx: country]
en: Korea, Democratic People's Republic of
ca: Corea, República Democràtica Popular de

[ctx: country]
en: Korea, Republic of
ca: Corea, República de

[ctx: country]
en: Kyrgyzstan
ca: Kirguizistan

[ctx: country]
en: Lao People's Democratic Republic
ca: Lao, República Democràtica Popular de

[ctx: country]
en: Latvia
ca: Letònia

[ctx: country]
en: Lebanon
ca: Líban

[ctx: country]
en: Liberia
ca: Libèria

[ctx: country]
en: Libyan Arab Jamahiriya
ca: Líbia, Àrab Jamahiriya

[ctx: country]
en: Lithuania
ca: Lituània

[ctx: country]
en: Luxembourg
ca: Luxemburg

[ctx: country]
en: Macao
ca: Macau

[ctx: country]
en: Macedonia, Republic of
ca: Macedònia, República de

[ctx: country]
en: Malaysia
ca: Malàisia

[ctx: country]
en: Marshall Islands
ca: Illes Marshall

[ctx: country]
en: Martinique
ca: Martinica

[ctx: country]
en: Mauritania
ca: Mauritània

[ctx: country]
en: Mauritius
ca: Maurici

[ctx: country]
en: Mexico
ca: Mèxic

[ctx: country]
en: Micronesia, Federated States of
ca: Micronèsia, Estats Federats de

[ctx: country]
en: Middle East and North Africa
ca: Orient Mitjà i Àfrica del Nord

[ctx: country]
en: Moldova
ca: Moldàvia

[ctx: country]
en: Monaco
ca: Mònaco

[ctx: country]
en: Mongolia
ca: Mongòlia

[ctx: country]
en: Morocco
ca: Marroc

[ctx: country]
en: Mozambique
ca: Moçambic

[ctx: country]
en: Namibia
ca: Namíbia

[ctx: country]
en: Netherlands
ca: Països Baixos

[ctx: country]
en: Netherlands Antilles
ca: Antilles Holandeses

[ctx: country]
en: New Caledonia
ca: Nova Caledònia

[ctx: country]
en: New Zealand
ca: Nova Zelanda

[ctx: country]
en: Niger
ca: Níger

[ctx: country]
en: Nigeria
ca: Nigèria

[ctx: country]
en: Norfolk Island
ca: Illa Norfolk

[ctx: country]
en: Northern Mariana Islands
ca: Illes Marianes del Nord

[ctx: country]
en: Norway
ca: Noruega

[ctx: country]
en: Palestinian Territory, Occupied
ca: Territori Palestí, ocupat

[ctx: country]
en: Panama
ca: Panamà

[ctx: country]
en: Papua New Guinea
ca: Papua Nova Guinea

[ctx: country]
en: Paraguay
ca: Paraguai

[ctx: country]
en: Peru
ca: Perú

[ctx: country]
en: Philippines
ca: Filipines

[ctx: country]
en: Poland
ca: Polònia

[ctx: country]
en: Russian Federation
ca: Rússia

[ctx: country]
en: Rwanda
ca: Ruanda

[ctx: country]
en: Saint Helena
ca: Santa Elena

[ctx: country]
en: Saint Kitts and Nevis
ca: Sant Kitts i Nevis

[ctx: country]
en: Saint Lucia
ca: Santa Lucia

[ctx: country]
en: Saint Pierre and Miquelon
ca: Sant Pere i Miquelon

[ctx: country]
en: Saint Vincent and the Grenadines
ca: Sant Vincent i les Grenadines

[ctx: country]
en: Sao Tome and Principe
ca: Sao Tome i Príncipe

[ctx: country]
en: Saudi Arabia
ca: Aràbia Saudita

[ctx: country]
en: Serbia
ca: Sèrbia

[ctx: country]
en: Serbia and Montenegro
ca: Sèrbia i Montenegro

[ctx: country]
en: Singapore
ca: Singapur

[ctx: country]
en: Slovakia
ca: Eslovàquia

[ctx: country]
en: Slovenia
ca: Eslovènia

[ctx: country]
en: Solomon Islands
ca: Illes Salomó

[ctx: country]
en: Somalia
ca: Somàlia

[ctx: country]
en: South Africa
ca: Sudàfrica

[ctx: country]
en: South Georgia and the South Sandwich Islands
ca: Geòrgia del Sud i Illes Sandwich del Sud

[ctx: country]
en: Spain
ca: Espanya

[ctx: country]
en: Suriname
ca: Surinam

[ctx: country]
en: Svalbard and Jan Mayen
ca: Svalbard i Jan Mayen

[ctx: country]
en: Swaziland
ca: Swazilàndia

[ctx: country]
en: Sweden
ca: Suècia

[ctx: country]
en: Switzerland
ca: Suïssa

[ctx: country]
en: Syrian Arab Republic
ca: Síria, República Àrab de

[ctx: country]
en: Tajikistan
ca: Tadjikistan

[ctx: country]
en: Tanzania, United Republic of
ca: Tanzània, República Unida de

[ctx: country]
en: Thailand
ca: Tailàndia

[ctx: country]
en: Timor-Leste
ca: Timor Oriental

[ctx: country]
en: Trinidad and Tobago
ca: Trinitat i Tobago

[ctx: country]
en: Tunisia
ca: Tunísia

[ctx: country]
en: Turkey
ca: Turquia

[ctx: country]
en: Turks and Caicos Islands
ca: Illes Turks i Caicos

[ctx: country]
en: Ukraine
ca: Ucraïna

[ctx: country]
en: United Arab Emirates
ca: Unió dels Emirats Àrabs

[ctx: country]
en: United Kingdom
ca: Regne Unit

[ctx: country]
en: United States
ca: Estats Units

[ctx: country]
en: United States Minor Outlying Islands
ca: Illes Perifèriques Menors dels Estats Units

[ctx: country]
en: Uruguay
ca: Uruguai

[ctx: country]
en: Venezuela
ca: Veneçuela

[ctx: country]
en: Viet Nam
ca: Vietnam

[ctx: country]
en: Virgin Islands, British
ca: Illes Verges, Britàniques

[ctx: country]
en: Virgin Islands, U.S.
ca: Illes Verges, Nord-Americanes

[ctx: country]
en: Wallis and Futuna
ca: Wallis i Futuna

[ctx: country]
en: Western Sahara
ca: Sàhara Occidental

[ctx: country]
en: Yemen
ca: Iemen

[ctx: country]
en: Zambia
ca: Zàmbia

[ctx: country]
en: unassigned
ca: Sense Assignar

[ctx: country]
en: Åland Islands
ca: Illes Åland

en: custom fields
ca: camps personalitzats

en: every
ca: cada

en: if you are searching within a date range, try a wider range of values
ca: Si estàs buscant per data o rang de valors, prova un rang major

en: is a numeric field
ca: és un camp numèric

en: loading
ca: Carregant

[ctx: menu]
en: ACL
ca: LCA

[ctx: menu]
en: ACL Roles
ca: Funcions LCA

[ctx: menu]
en: Access Control
ca: Control d'Accés

[ctx: menu]
en: Activities
ca: Activitats

[ctx: menu]
en: Activity Dashlet
ca: Grupo de Actividad

[ctx: menu]
en: Activity Types
ca: Tipus d'Activitat

[ctx: menu]
en: Activity View
ca: Veure Activitat

[ctx: menu]
en: Additional Info
ca: Informació Addicional

[ctx: menu]
en: AdditionalInfo Form
ca: Formulari d'Informació Addicional

[ctx: menu]
en: Address Preferences
ca: Preferències d'Adreça

[ctx: menu]
en: Addressee
ca: Destinatari

[ctx: menu]
en: Administer CiviCRM
ca: Administrar CiviCRM

[ctx: menu]
en: Advanced Search
ca: Cerca Avançada

[ctx: menu]
en: Archived Mailings
ca: Correspondència Arxivada

[ctx: menu]
en: Assign Users to ACL Roles
ca: Assignar Usuaris a les Funcions de LCA

[ctx: menu]
en: Assign to Another Client
ca: Assignar a un Altre Client

[ctx: menu]
en: Browse Uploaded files
ca: Mostra Arxius Carregats

[ctx: menu]
en: Build Activity To Case
ca: Construir l'Activitat al Cas

[ctx: menu]
en: Case
ca: Cas

[ctx: menu]
en: Case Activity
ca: Activitat del Cas

[ctx: menu]
en: Case Details
ca: Detalls del Cas

[ctx: menu]
en: Case Report
ca: Informe d'un Cas

[ctx: menu]
en: Case Statuses
ca: Estats d'un Cas

[ctx: menu]
en: Case Types
ca: Tipus de Casos

[ctx: menu]
en: CiviCRM Dashlets
ca: Contenidors de CiviCRM

[ctx: menu]
en: CiviCRM Home
ca: Inici de CiviCRM

[ctx: menu]
en: CiviCRM Profile
ca: Perfil de CiviCRM

[ctx: menu]
en: CiviCRM Profile Create
ca: Crear Perfil - CiviCRM

[ctx: menu]
en: CiviCRM Profile Fields
ca: Camps de Perfil - CiviCRM

[ctx: menu]
en: CiviCRM Reports
ca: Informes CiviCRM

[ctx: menu]
en: CiviCase Dashboard
ca: Panell de Control de CiviCase

[ctx: menu]
en: CiviContribute Dashboard
ca: Panell de Control de CiviContribute

[ctx: menu]
en: CiviEvent Dashboard
ca: Panell de Control de CiviEvent

[ctx: menu]
en: CiviGrant Dashboard
ca: Panell de Control de CiviGrant.

[ctx: menu]
en: CiviMember Dashboard
ca: Panell de Control de CiviMember

[ctx: menu]
en: CiviPledge Dashboard
ca: Panell de Control de CiviPledge

[ctx: menu]
en: Configuration Checklist
ca: Llista de Comprovació de Configuració

[ctx: menu]
en: Confirm
ca: Confirmar

[ctx: menu]
en: Confirm Event Registration
ca: Confirmar Registre d'Esdeveniments

[ctx: menu]
en: Contact Dashboard
ca: Panell de Control de Contactes

[ctx: menu]
en: Contact Summary
ca: Resum dels Contactes

[ctx: menu]
en: Contact Types
ca: Tipus de Contacte

[ctx: menu]
en: Contribution Summary - Chart View
ca: Resum de Contribucions - Veure gràfic

[ctx: menu]
en: Contribution Types
ca: Tipus de Contribucions

[ctx: menu]
en: Contributions
ca: Contribucions

[ctx: menu]
en: Create Reports from Templates
ca: Crear Informes a Partir de Plantilles

[ctx: menu]
en: Current and Upcoming Events
ca: Esdeveniments actuals i pròxims

[ctx: menu]
en: Custom Data
ca: Dades Personalitzades

[ctx: menu]
en: Custom Data Fields
ca: Camps de les Dades Personalitzades

[ctx: menu]
en: Custom Field - Move
ca: Camp Personalitzat - Moure

[ctx: menu]
en: Custom Field - Options
ca: Camp Personalitzat - Opcions

[ctx: menu]
en: Custom Searches
ca: Recerques Personalitzades

[ctx: menu]
en: Date Formatting
ca: Format de la Data

[ctx: menu]
en: Debugging
ca: Depuració

[ctx: menu]
en: Delete Contact
ca: Eliminar Contacte

[ctx: menu]
en: Domain Information
ca: Informació del Domini

[ctx: menu]
en: Download Errors
ca: Descarregar Errors

[ctx: menu]
en: Draft and Unscheduled Mailings
ca: Esborranys de Correus i no Programats

[ctx: menu]
en: Edit Related Contact
ca: Modificar Contacte Relacionat

[ctx: menu]
en: Email Greetings
ca: Salutacions de Correu Electrònic

[ctx: menu]
en: Email a Contact
ca: Enviar Correu Electrònic a un Contacte

[ctx: menu]
en: Event Fees
ca: Taxes d'Esdeveniment

[ctx: menu]
en: Event Info and Settings
ca: Informació sobre l'Esdeveniment i Configuració

[ctx: menu]
en: Event Information
ca: Dades de l'Esdeveniment

[ctx: menu]
en: Event Location
ca: Lloc de l'Esdeveniment

[ctx: menu]
en: Event Name Badge Templates
ca: Plantilles d'Acreditacions de l'Esdeveniment

[ctx: menu]
en: Event Online Registration
ca: Registre en Línia a un Esdeveniment

[ctx: menu]
en: Event Participants List
ca: Llista de participants a un Esdeveniment

[ctx: menu]
en: Event Registration
ca: Registre a un Esdeveniment

[ctx: menu]
en: Event Templates
ca: Plantilles d'Esdeveniments

[ctx: menu]
en: Event Types
ca: Tipus d'Esdeveniment

[ctx: menu]
en: Export Contacts
ca: Exportar Contactes

[ctx: menu]
en: File System Paths
ca: Ubicació del Sistema d'Arxius

[ctx: menu]
en: Find Activities
ca: Cercar Activitats

[ctx: menu]
en: Find Cases
ca: Cerca Casos

[ctx: menu]
en: Find Contacts
ca: Cercar Contactes

[ctx: menu]
en: Find Contributions
ca: Cercar Contribucions

[ctx: menu]
en: Find Grants
ca: Cerca Donacions

[ctx: menu]
en: Find Members
ca: Cercar Membres

[ctx: menu]
en: Find Participants
ca: Cercar Participants

[ctx: menu]
en: Find Pledges
ca: Cercar Cuotes

[ctx: menu]
en: Find and Merge Duplicate Contacts
ca: Trobar i Combinar Contactes Duplicats

[ctx: menu]
en: Forward Mailing
ca: Reenvia Correu

[ctx: menu]
en: From Email Addresses
ca: Des de les Adreces de Correu Electrònic

[ctx: menu]
en: Gender Options
ca: Opcions de Gènere

[ctx: menu]
en: Global Settings
ca: Configuració Global

[ctx: menu]
en: Grant Types
ca: Tipus de Subvenció

[ctx: menu]
en: Group Members
ca: Membres del Grup

[ctx: menu]
en: Groups
ca: Grups

[ctx: menu]
en: Headers, Footers, and Automated Messages
ca: Encapçalaments, Peus de Pàgina, i Missatges Automatitzats

[ctx: menu]
en: Import
ca: Importar

[ctx: menu]
en: Import Activities
ca: Importar activitats

[ctx: menu]
en: Import Contacts
ca: Importar Contactes

[ctx: menu]
en: Import Contributions
ca: Importar Contribucions

[ctx: menu]
en: Import Memberships
ca: Importar Membres

[ctx: menu]
en: Import Participants
ca: Importar Participants

[ctx: menu]
en: Import/Export Mappings
ca: Planificació d'Importació / Exportació

[ctx: menu]
en: Individual Prefixes (Ms, Mr...)
ca: Prefixos (Sra, Sr...)

[ctx: menu]
en: Individual Suffixes (Jr, Sr...)
ca: Sufixos (Jr, Sr...)

[ctx: menu]
en: Instant Messenger Services
ca: Serveis de Missatgeria Instantània

[ctx: menu]
en: Localization
ca: Localització

[ctx: menu]
en: Location Types (Home, Work...)
ca: Tipos de Localització (Casa, Treball...)

[ctx: menu]
en: Log out
ca: Sortir

[ctx: menu]
en: Mail Accounts
ca: Comptes de Correu

[ctx: menu]
en: Mailer Settings
ca: Configuració de l'Aplicació de Correu

[ctx: menu]
en: Mailing Event
ca: Enviament d'Esdeveniments per Correu

[ctx: menu]
en: Mailing Report
ca: Enviament d'Informes per Correu

[ctx: menu]
en: Manage ACLs
ca: Gestionar LCAs

[ctx: menu]
en: Manage Contribution Pages
ca: Gestionar pàgines Contribució

[ctx: menu]
en: Manage Custom Searches
ca: Gestionar Recerques Personalitzades

[ctx: menu]
en: Manage Events
ca: Gestionar Esdeveniments

[ctx: menu]
en: Manage Groups
ca: Gestionar Grups

[ctx: menu]
en: Manage Premiums
ca: Gestionar les Primes

[ctx: menu]
en: Manage Price Sets
ca: Gestionar Preus

[ctx: menu]
en: Manage Tags (Categories)
ca: Gestionar Etiquetes (Categories)

[ctx: menu]
en: Manage Templates
ca: Gestionar Plantilles

[ctx: menu]
en: Map Event Location
ca: Mapa d'Ubicació dels Esdeveniments

[ctx: menu]
en: Map Location(s)
ca: Mapa d'Ubicacions

[ctx: menu]
en: Mapping and Geocoding
ca: Cartografia i Geocodificació

[ctx: menu]
en: Membership Status Rules
ca: Regles de Membresía

[ctx: menu]
en: Membership Types
ca: Tipus de Membresía

[ctx: menu]
en: Memberships
ca: Membresías

[ctx: menu]
en: Merge Contact
ca: Combinar Contacte

[ctx: menu]
en: Message Templates
ca: Plantilles de Missatges

[ctx: menu]
en: Miscellaneous
ca: Diversos

[ctx: menu]
en: Mobile Phone Providers
ca: Proveïdors de Telefonia Mòbil

[ctx: menu]
en: Navigation Menu
ca: Menú de Navegació

[ctx: menu]
en: New Activity
ca: Nova Activitat

[ctx: menu]
en: New Contact
ca: Nou Contacte

[ctx: menu]
en: New Contribution
ca: Nova Contribució

[ctx: menu]
en: New Contribution Page
ca: Nova Pàgina de Contribució

[ctx: menu]
en: New Event
ca: Nou Esdeveniment

[ctx: menu]
en: New Group
ca: Nou Grup

[ctx: menu]
en: New Household
ca: Nova Família

[ctx: menu]
en: New Individual
ca: Nou Individu

[ctx: menu]
en: New Mailing
ca: Nova Correspondència

[ctx: menu]
en: New Member
ca: Nou membre

[ctx: menu]
en: New Organization
ca: Nova Organització

[ctx: menu]
en: New Price Set
ca: Nova Tarifa de Preus

[ctx: menu]
en: New Tag
ca: Nova etiqueta

[ctx: menu]
en: Open Case
ca: Cas Obert

[ctx: menu]
en: Option Groups
ca: Opcions de Grup

[ctx: menu]
en: Option Values
ca: Opcions de Valors

[ctx: menu]
en: Participant Listing Templates
ca: Plantilles de Llistat de Participants

[ctx: menu]
en: Participant Role
ca: Rol del participant

[ctx: menu]
en: Participant Status
ca: Estat del Participant

[ctx: menu]
en: Payment Instruments
ca: Formas de Pagament

[ctx: menu]
en: Payment Processor
ca: Processador de Pagament Electrònic

[ctx: menu]
en: Payment Processor Type
ca: Tipus de Processador de Pagament Electrònic

[ctx: menu]
en: Personal Campaign Pages
ca: Pàgines de Campanyes Personals

[ctx: menu]
en: Phone Type
ca: Tipus de Telèfon

[ctx: menu]
en: Pledge Payments
ca: Pagaments de Quotes

[ctx: menu]
en: Pledges
ca: Quotes

[ctx: menu]
en: Postal Greetings
ca: Salutacions Postals

[ctx: menu]
en: Preferred Communication Methods
ca: Mètodes de Comunicació Preferit

[ctx: menu]
en: Preferred Languages
ca: Llenguatge Predeterminat

[ctx: menu]
en: Preview Mailing
ca: Previsualitzar Correu

[ctx: menu]
en: Price Field Options
ca: Opcions del Camp de Preu

[ctx: menu]
en: Price Fields
ca: Camps de Preu

[ctx: menu]
en: Price Sets
ca: Fixació de Preus

[ctx: menu]
en: Print Event Name Badge
ca: Imprimeix Acreditació amb el Nom de l'Esdeveniment

[ctx: menu]
en: Process Uploaded Images
ca: Processar Imatges Carregades

[ctx: menu]
en: Redaction Rules
ca: Redacció de Normes

[ctx: menu]
en: Register New Participant
ca: Registrar Nou Participant

[ctx: menu]
en: Register Report
ca: Registrar Informe

[ctx: menu]
en: Registration Page
ca: Pàgina de Registre

[ctx: menu]
en: Relationship Types
ca: Tipus de Relacions

[ctx: menu]
en: Relationships
ca: Relacions

[ctx: menu]
en: Report
ca: Informe

[ctx: menu]
en: Reports Listing
ca: Llistat d'Informes

[ctx: menu]
en: Resubscribe
ca: Tornar a Subscriure

[ctx: menu]
en: Safe File Extension Options
ca: Opcions de Extensions d'Arxius Segures

[ctx: menu]
en: Scheduled and Sent Mailings
ca: Enviaments de Correus Programats i enviats

[ctx: menu]
en: Search
ca: Cercar

[ctx: menu]
en: Search Builder
ca: Generador de Recerques

[ctx: menu]
en: Sending Mail
ca: Enviament de Correu

[ctx: menu]
en: Setup a Personal Campaign Page - Account Information
ca: Configurar una Pàgina de Campanya Personal - Informació del Compte

[ctx: menu]
en: Simple Search
ca: Cerca Senzilla

[ctx: menu]
en: Site URLs
ca: URL del lloc

[ctx: menu]
en: Smtp Server
ca: Servidor SMTP

[ctx: menu]
en: Subscribe
ca: Subscriure's

[ctx: menu]
en: Synchronize Users to Contacts
ca: Sincronitzar Usuaris a Contactes

[ctx: menu]
en: System Preferences
ca: Preferències del Sistema

[ctx: menu]
en: Tags
ca: Etiquetes

[ctx: menu]
en: Tell a Friend
ca: Envia-ho a un Amic

[ctx: menu]
en: This should never be seen
ca: Això no hauria de ser vist mai

[ctx: menu]
en: Unsubscribe
ca: Donar-se de Baixa

[ctx: menu]
en: Update Directory Path and URL
ca: Actualització de Ruta de Directori i la URL

[ctx: menu]
en: Upgrade CiviCRM
ca: Actualització CiviCRM

[ctx: menu]
en: User Framework Settings
ca: Configuració de l'Estructura de l'Usuari

[ctx: menu]
en: View Activity
ca: Veure Activitat

[ctx: menu]
en: View Date Prefences
ca: Veure Preferències de Data

[ctx: menu]
en: Website Types
ca: Tipus de Web

[ctx: menu]
en: Word Replacements
ca: Reemplaçaments de Paraules

en: or
ca: o

en: profiles
ca: perfils

[ctx: province]
en: Alicante
ca: Alacant

[ctx: province]
en: Almería
ca: Almeria

[ctx: province]
en: American Samoa
ca: Samoa Americana

[ctx: province]
en: Armed Forces Americas
ca: Fuerzas Armadas Américas

[ctx: province]
en: Armed Forces Europe
ca: Fuerzas Armadas Europa

[ctx: province]
en: Armed Forces Pacific
ca: Fuerzas Armadas Pacífico

[ctx: province]
en: Asturias
ca: Astúries

[ctx: province]
en: Baleares
ca: Illes Balears

[ctx: province]
en: Belize
ca: Belice

[ctx: province]
en: Cantabria
ca: Cantàbria

[ctx: province]
en: Castellón
ca: Castelló

[ctx: province]
en: Cuenca
ca: Conca

[ctx: province]
en: Cáceres
ca: Càceres

[ctx: province]
en: Cádiz
ca: Cadis

[ctx: province]
en: Girona [Gerona]
ca: Girona

[ctx: province]
en: Guipúzcoa
ca: Guipúscoa

[ctx: province]
en: Huesca
ca: Osca

[ctx: province]
en: La Coruña
ca: A Coruña

[ctx: province]
en: León
ca: Lleó

[ctx: province]
en: Lleida [Lérida]
ca: Lleida

[ctx: province]
en: Luxembourg
ca: Luxemburgo

[ctx: province]
en: Macau
ca: Macao

[ctx: province]
en: Murcia
ca: Múrcia

[ctx: province]
en: Málaga
ca: Màlaga

[ctx: province]
en: Newfoundland and Labrador
ca: Terranova y Labrador

[ctx: province]
en: Northern Mariana Islands
ca: Islas Mariana del Norte

[ctx: province]
en: Northwest Territories
ca: Territorios del Noroeste

[ctx: province]
en: Palencia
ca: Palència

[ctx: province]
en: Saint Helena
ca: Santa Helena

[ctx: province]
en: Segovia
ca: Segòvia

[ctx: province]
en: Soria
ca: Sòria

[ctx: province]
en: Teruel
ca: Terol

[ctx: province]
en: United States Minor Outlying Islands
ca: Islas Circundantes Menores de los Estados Unidos

[ctx: province]
en: Valencia
ca: València

[ctx: province]
en: Vizcaya
ca: Biscaia

[ctx: province]
en: Zaragoza
ca: Saragossa

[ctx: province]
en: Álava
ca: Àlaba

[ctx: province]
en: Ávila
ca: Àvila

en: vCard Name
ca: Nom de vCard

en: vCard record for this contact.
ca: Registre vCard d'aquest contacte.

en: view current employer
ca: Mostra informació del lloc de treball actual

en: week
ca: Setmana
